JETHRO TULL – koncert v zámeckém parku na Sychrově

Kulturní akce

V letošním roce oslaví kapela Jethro Tull 50 let své existence. K oslavě zlatého výročí uspořádal Ian Anderson celosvětové turné.

„Nejsem člověk, který holduje oslavám narozenin a výročí, vážím si všech těch let strávených s Jethro Tull, která jsou spojená s cestováním, s návštěvou tolika zemí a se setkáními s novými fanoušky po celém světě. A toto je oslava všech 33 členů kapely, kteří byli součástí Jethro Tull. Těch, kteří přinesli kapele svůj talent, dovednosti a osobitý hudební styl jak během živého vystoupení, tak i ve studiu. Připojte se ke mně a ke stávající kapele a prožijte s námi nostalgický večer plný rozmanité hudby, která představuje průřez naší tvorbou v průběhu let existence Jethro Tull.“

Jednou ze zastávek světového turné je i Česká republika a magické prostředí státního zámku Sychrov, kde se koncert uskuteční 16. 6. 2018 od 19.00 hod. Jethro Tull se tak zařadí mezi další významné umělce, kteří na zámku v minulosti vystoupili, jako např. Kris Kristofferson, Apocalyptica, Suzanne Vega a další. Vstupenky na tento výjimečný koncert zakoupíte v síti Ticketpro a Ticketportal. K dispozici jsou místa k sezení a omezený počet k stání.

Jethro Tull patří k nejprodávanějším umělcům progresivní rockové hudby všech dob a jejich práce zahrnuje jak skladby lidové, tak i bluesové, klasické nebo stylu heavy rock. Koncerty k oslavě 50. výročí kapely představí širokou škálu z jejich tvorby, zaměřující se i na dřívější období kapely s hity z alb jako: This Was, Stand Up, Benefit, Aqualung, Thick as a Brick, Too Old To Rock and Roll: Too Young To Die, Songs From The Wood, Heavy Horses, Crest Of A Knave a TAAB2 z roku 2012.  

Iana Andersona doprovází hudebníci David Goodier (baskytara), John O'Hara (klávesy), Florian Opahle (kytara) a Scott Hammond (bubny).
 
Kapela Jethro Tull vznikla v roce 1968 a vydala 30 studiových a živých alb, která se prodala ve více než 60 milionech kopií po celém světě. Během své 50leté historie odehráli více než 3 000 koncertů ve více než 50 zemích světa, přičemž každý rok stihli odehrát více než 100 koncertů.

SPRÁVA ZÁMKU SYCHROVA NENÍ POŘADATELEM KONCERTU, PRO DALŠÍ INFORMACE PROSÍM KONTAKTUJTE PŘÍMO POŘADATELE:


ŠIMMI AG, e-mail: pavel@mikez.cz
www.simmiag.cz

Předprodej vstupenek v síti Ticketpro a Ticketportal.